Cerama

Cerama Zajmujemy sie ceramiką artystyczną. Od lat prowadzimy małą rodzinną pracownię ceramiczną. Z dala od miejskiego zgiełku, na wsi, z pasją i wielką satysfakcją tworzymy przedmioty codziennego użytku: kubeczki, filiżanki, talerze. By jadło nam się przyjemniej, by każdy kto używa naszych naczyń miał poczucie że jest wyjątkowy, że posiada unikatowy przedmiot, stworzony z czułością i […]

Tętno Design

Tętno Design Tętno Design to marka stworzona przez Annę Gałuszka w 2020 r., projektantkę i absolwentkę Wydziału Ceramiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Studio oferuje przedmioty codziennego użytku wykonane z porcelitu, porcelany oraz różnego rodzaju glin. Wszystkie przedmioty dekorowane są ręcznie za pomocą kalek ceramicznych, farb podszkliwnych, szkliw. Każdy projekt jest oryginalny i unikatowy.

Aleksandra Kujawska

Aleksandra Kujawska Zajmuje się atawistyczną tęsknotą człowieka za naturą i wspólnotą. Doktorantka w pracowni prof. B. Mak-Soboty na ASP we Wrocławiu. Wzięła udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i indywidualnych, m.in. w Paryżu, Londynie, Mediolanie, Luxemburgu, Wenecji, Nowym Borze, Sofii, Dreźnie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Jeleniej Górze. Zdobywczyni nagród m.in.: 1 miejsce – Diament Meblarstwa, 1 miejsce w międzynarodowym konkursie […]

Tetno Design

Jak powstaje …… ? Ceramika jest dla mnie cały czas dobrą zabawą. Po naprawdę długim czasie powróciłam do odlewania i kalek. Na razie to są poszukiwania, próby określenia konkretnego stylu. Jak to zrobić skoro tyle pomysłów kłębi się w głowie? Już za niedługo produkty Tetno Design będą dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy !!!  

Elementor #2302

Dodaj tu swój tekst nagłówka Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Karolina Szeląg

Karolina Szeląg Urodziła się 1 czerwca 1980 roku w Biesiekierzu, Polska.Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Koszalinie na kierunku Ceramika – formy użytkowe. Od 15 lat prowadzi własną pracownię oraz autorską galerię ceramiki unikatowej w miejscu, w którym mieszka i tworzy. Od niedawna jest to Poznań.Materiał, z jakiego tworzy, stanowią różne masy ceramiczne, jednak głównie […]

Katarzyna Mazurek

Katarzyna Mazurek Urodzona w Częstochowie w 1991 roku. Absolwentka częstochowskiego Liceum Plastycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Ceramiki. Odbyła praktyki Erasmus w Keramische Werkstatt Margaretenhohe w Essen w 2014 roku oraz Erasmus+ w Diatehnon w Limassol w 2018/19 roku. W roku 2015 uczestniczyła w praktykach scenograficznych w Centrum Technologii […]

Ceramika OD NOWA

Lubimy jeździć po giełdach staroci i pchlich targach, wyszukiwać stare niekompletne zestawy ceramiczne i je przerabiać. Od zawsze mnie fascynowało nadawanie przedmiotom kolejnego życia. Przetwarzanie gdy coś się znudzi, lub w przypadku ceramiki ubije było dla mnie zabawą i wyzwaniem. Teraz stało się potrzebą i koniecznością. Zobaczcie efekty naszej pracy.

do końca sierpnia jesteśmy na WAKACJACH

DZIEŃ DOBRY Do końca sierpnia nie obsługujemy zakupów internetowych, ponieważ jesteśmy na wakacjach. Zapraszamy na zakupy stacjonarne do Galerii Tętno na wrocławskich Jatkach. Pozdrawiamy !!!!!

WARSZTATY CERAMICZNE

Galeria Sztuki Tętno prowadzi warsztaty ceramiczne z dziećmi i dorosłymi. Warsztaty odbywają się w szkołach i przedszkolach w formie cotygodniowej lub okolicznościowej raz w miesiącu. W galerii prowadzimy warsztaty stacjonarnie. Koszt warsztatów uzależniony jest od stopnia zaawansowania i programu zajęć. Zapraszamy !!!!!